Merhaba Dünyalı!

 

Yukarıda da dediğim gibi, Merhaba Dünyalı bu benim ilk blog yazım. Neden açtın bu blogu la diyorsanız eğer ben de bilmiyorum, içimden geldi ve düzenli olarak bilgi aktarımı ayriyetten de başımdan geçen olayları anlatmayı planlıyorum. Umarım bu hevesim geçmez ve insanların en çok özendiğim özelliklerinden biri olan blog tutma işini devam ettirebilirim. Sen kimsin kardeşim diyorsan buraya tıklayarak hakkımda sayfama ulaşabilir, bilmen gerekenleri tamamen olmasa da kısmen öğrenebilirsin.

 

Blogum üzerinden Teknoloji hakkında farkettiğim gelişmeleri, aldığım cihaz ve ürünlerin tanıtımını ve bu ürünleri kullanırken neler yaşadığımı, yani kullanıcı deneyimimi sizlere aktaracağım. Hatta bazen yapmaya çalışıpta yapamadığım, sonrasında araştırıpta yapmayı öğrendiğim herhangi bir şeyi de blog’a yazarak benim gibi fazla araştırmadan direkt olayı öğrenebilmeniz için yardımcı olmaya çalışacağım. Evet üşenmeden bunu yapacağım emin olabilirsiniz.

 

Uzun soluklu bir blog olmasını diliyorum, buraya da bir tarih atalım mı? Atalım atalım, 21 Eylül 2015, Pazartesi. Saat 22:19 hava da baya bi soğudu be… Düne kadar yanan Adana şuan beni üşütüyor, neyse ben bi çay doldurayım.

Bir Cevap Yazın

Email adresiniz görüntülenmeyecektir.*